Power Boats Poland

|

Luksusowe jachty żaglowe i łodzie motorowe

Firma Power Boats Poland Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży łodzi i jachtów motorowych oraz jachtów żaglowych. Od samego początku podstawowym założeniem i najważniejszym naszym celem jest sprzedaż łodzi i jachtów na najwyższym, światowym poziomie. Stąd wybór reprezentowanych przez nas marek: Azimut Yachts, Beneteau, Cobalt Boats i Sea Ray. Naszą dewizą jest wysoka jakość usług, doświadczenie w obsłudze klientów oraz profesjonalizm w działaniu.
Nasza kadra to zespół specjalistów posiadających olbrzymie doświadczenie w pływaniu po wszelkich akwenach. Dzięki temu, iż  nie tylko sprzedajemy luksusowe łodzie żaglowe i motorowe, ale także jesteśmy pasjonatami sportów motorowodnych, w kwestii wyboru łodzi śmiało możemy doradzić nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Dołożymy wszelkich starań, by jednostka, której stery trafią w jego ręce nie tylko spełniała wszystkie oczekiwania, ale także wyprzedzała marzenia. 

Nasze biuro sprzedaży oraz salon ekspozycyjny znajdują się w Nieporęcie koło Warszawy. W tym malowniczym miejscu nad Zalewem Zegrzyńskim przez 6 dni w tygodniu mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą, obejrzeć wybrane modele oraz dowiedzieć się wszystkiego o tym, co mogą zaoferować Państwu nasze luksusowe jachty motorowe i żaglowe. Nasi pracownicy pomogą Państwu w wyborze jachtu odpowiedniego dla Państwa potrzeb. Mogą tutaj Państwo także skorzystać z naszej oferty serwisowej.


Formularz kontaktowy:

WYŚLIJ