Power Boats Poland

|

JACHTY I ŁODZIE UZYWANE I FABRYCZNIE NOWEAZIMUT 66 FLY - STAN IDEALNY - GWARANCJA!

Tegoroczna jednostka w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Nowatorska koncepcja, w której zastosowano zaawansowaną konstrukcję z użyciem włókna węglowego.
cena:  1.649.000 EUR netto

Cobalt 373 - ŁÓDŹ KOLEKCJONERSKA - JEDYNY TAKI MODEL W POLSCE!

Łódź sprzedana i serwisowana przez Power Boats Poland. Jeden właściciel. Łódź używana tylko na słodkiej wodzie - Mazury. Stan techniczy i wizualny: idealny.
cena:  169.000 EUR netto

COBALT CS22 - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA - DOSTĘPNA W SALONIE PBP

NOWOŚĆ!!! Linia CS to najnowsza linia kultowych bowriderów ze stoczni Cobalt Boats. Proponujemy Państwu model CS22, który będzie niebawem dostępny u nas w salonie. Zapraszamy.
cena:  95.128 USD netto

COBALT CS23 - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA - DOSTĘPNA W SALONIE PBP

NOWOŚĆ!!! Kolejna premiera z najnowszej linii CS już niedługo w naszym salonie.
cena:  112.349 USD netto

Cobalt R5 - ŁÓDŹ W PRODUKCJI - ODBIÓR MAJ 2018!!!

R5 jest kolejnym modelem wpisującym się w filozofię sportów wodnych. Rozszerzony pakiet rozwiązań zastosowanych w tym modelu zapewnia niezapomniane wrażenia z użytkowania go pod każdym względem.
cena:  164.350 USD NETTO

GRANDEZZA 28 OC - ŁÓDŹ W PRODUKCJI

Grandezza 28 OC to idealny wybór, gdy cenisz sobie łatwe życie na wodach. Wejdź na pokład i znajdź wyrafinowany kokpit z dużą otwartą przestrzenią na rozrywkę. Wygodna i przestonna kabina sprawia, że nocleg jeszcze nigdy nie był tak przyjemy .
cena:  153.833 EUR netto

GRANDEZZA 25 - NOWOŚĆ 2017! ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA DOSTĘPNA W SALONIE PBP

Grandezza 25 jest łodzią wyjątkową. Jej stylowy i zachęcający kokpit wraz z miejscem do opalania oferuje przyjemne otoczenie do spotkań towarzyskich, a także doskonałe wrażenia sportowe.
cena:  95.082 EUR netto

SEA RAY 190 SPXE - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA - DOSTĘPNA W SALONIE PBP

Dzięki połączeniu funkcjonalności oraz stylowego design’u Sea Ray 190 SPXE znajdzie swych amatorów zarówno wśród rodzin poszukujących wygodnych rozwiązań i bogatego pakietu opcji, jak i osób pragnących wydobyć z łodzi jak najwięcej sportowych emocji.
cena:  36.878 EUR netto

SEA RAY 210 SPXE - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA - DOSTĘPNA W SLALONIE PBP

Niezależnie czy chcesz wędkować, uprawiać sporty wodne czy pływać spokojnie przez cały dzień w komfortowych warunkach 210 SPXE sprosta Twoim oczekiwaniom.
cena:  46.057 EUR netto

SEA RAY 210 SPXE - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA - DOSTĘPNA W SALONIE PBP

Bezkonkurencyjny bowrider o rewelacyjnych osiagach i wyjątkowej przestronności - nasz bestseller ostatnich dwóch sezonów!
cena:  47.328 EUR netto

Sea Ray 230 SPXE - ŁÓDŹ W PRODUKCJI

Sea Ray SPXE 230 zapewnia wszystko to co żeglarze uwielbiają w popularnej serii SPX. Zwinny i sportowy kadłub, niesamowita ilość miejsca oraz bezproblemowa obsługa sprawiają, że jest to łódź idealna dla miłośników sportów wodnych.
cena:  66.721 EUR netto

SEA RAY 230 SSE - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA - DOSTEPNA W SALONIE PBP

Premierowy model - najnowsza, rewelacyjna kabinówka ze stoczni Sea Ray: nowoczesna linia, obszerny kokpit, pojemna i doświetlona kabina z toaletą, potężny materac dziobowy to tylko niektóre cechy tej wyjatkowo udanej jednostki.
cena:  55.600 EUR netto

Sea Ray 230 SSE - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA - DOSTĘPNA W SALONIE PBP

Rewelacyjna kabinówka ze stoczni Sea Ray: nowoczesna linia, obszerny kokpit, pojemna i doświetlona kabina z toaletą, potężny materac dziobowy to tylko niektóre cechy tej wyjatkowo udanej jednostki. Już dostępna w naszym salonie!
cena:  66.670 EUR netto

SEA RAY 250 SLX - PREMIERA! - ŁÓDŹ W PRODUKCJI

Łódź, która spełni różne funkcje: może być jachtem klubowym idealnym do prowadzenia intensywnego życia towarzyskiego, albo rodzinną spacerówką. Sportowego i rozrywkowego charakteru przydają mu sprytne rozwiązania i wyposażenie. Co więcej, najnowsze modele produkowane są z redukującym hałas systemem Quite...
cena:  cena specjalna: 85.000 EUR netto !!!

SEA RAY 250 SSE - PREMIERA! - ŁÓDŹ W PRODUKCJI

Łódź, która spełni różne funkcje: może być jachtem klubowym idealnym do prowadzenia intensywnego życia towarzyskiego, albo rodzinną spacerówką. Sportowego i rozrywkowego charakteru przydają mu sprytne rozwiązania i wyposażenie. Co więcej, najnowsze modele produkowane są z redukującym hałas systemem Quite...
cena:  95.628 EUR netto

SEA RAY 265 SUNDANCER - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA - DOSTĘPNA W SALONIE PBP

Sportowa linia, obszerny kokpit i kabina zaprojektowana z naciskiem na elegancję i ergonomię. Idealna jednostka na dla osób poszukujących jachtu sportowo-turystycznego o rozmiarach umożliwiających swobodne przewożenie go pomiędzy akwenami.
cena:  112.405 EUR netto !!!

COBALT 243 - ŁÓDŹ UŻYWANA - DOSTĘPNA W SALONIE PBP

Jednostka kupiona jako nowa u nas w firmie - cały czas serwisowana przez Power Boats Poland. Jeden właściciel od nowości! W idealnym stanie technicznym i wizualnym.
cena:  298.000 PLN netto

COBALT 242 - ŁÓDŹ UŻYWANA - STAN IDEALNY

Jedyny Cobalt 242 dostępny w Europie. Kupiona jako nowa w Power Boats Poland. Idealny stan techniczny i wizualny. Polecamy!
cena:  259.000 PLN netto

COBALT 23SC OUTBOARD - PREMIERA! - ŁÓDŹ W PRODUKCJI

Przyszedł czas na Cobalta z silnikiem zaburtowym - serdecznie polecamy najnowszy model z tej uznanej stoczni.
cena:  cena specjalna: 99.000 USD netto !!!

COBALT R3 WSS SURF - PREMIERA! - ŁÓDŹ W PRODUKCJI

Rewelacyjny bowrider z najbardziej popularnej linii sportowych łodzi ze stoczni Cobalt Boats. Model R3 WSS SURF wyposażony jest w nowatorskie rozwiązanie wprowadzone przez Volvo Penta: Forward Drive - przekładnia duoprop ze śrubami zwróconymi w kierunku dziobu. Wpołączeniu z komputerowym systemem balstowym...
cena:  cena specjalna: 139.000 USD netto !!!

COBALT R5 WSS - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA - CENA SPECJALNA!!!

Stocznia Cobalt Boats produkuje najlepiej wykończone łodzie z kompozytów na świecie - tego przykładem jest oczywiście model R5, którego posiadamy w naszej ofercie. Przepiękny kształt tego bowridera rewelacyjnie współgra ze sportową kolorystyką linii WSS. Bardzo obszerny pokład z potężną leżanką na rufie i...
cena:  164.350 USD netto !!!

COBALT A28 - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA - CENA SPECJALNA !!!

Elegancki i luksusowy a zarazem o bardzo sportowym charakterze model A28 jest jednym z najlepiej sprzedających się łodzi ze stoczni Cobalt Boats. Luksusowa estetyka, nieporównywalne właściwości nautyczne oraz najwyższa jakość użytych materiałów to standard w tej stoczni. Głębokie V kadłuba oraz jego...
cena:  cena specjalna: 165.000 USD netto !!!

BENETEAU ANTARES 7OB - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA - DOSTĘPNE W SALONIE PBP

To łódź o niejednym atucie: wygodna sterówka, przestrzenny kokpit i miejsce na pokładzie dla aż siedmiu osób. Ale spokojnie, o tłoku nie może być mowy. Ten model Antaresa zaprojektowano tak, by każdy jego pasażer mógł zakosztować wypoczynku na najwyższym poziomie.
cena:  36.162 EUR netto !!!

BENETEAU ANTARES 8 OB - JEDNOSTKA FABRYCZNIE NOWA - GOTOWA DO ODBIORU MARZEC 2018 !

Dzięki swoim wymiarom możemy z nią odwiedzić każdy akwen na śródlądziu, ale pamiętajmy, że przybrzeżne fale nie są jej obce. Tam też możemy doświadczyć jej dzielności. Bez żadnych oporów przetnie fale i dopłyniemy nią tam gdzie tylko zechcemy.
cena:  49.103 EURO netto

BENETEAU ANTARES 9 NOWOŚĆ 2018 !!!

Najnowszy model linii Antares outboard !
cena:  83.503 EUR netto

BENETEAU SWIFT TRAWLER 30 - JEDNOSTKA FABRYCZNIE NOWA

Rewelacyjny, trzydziestostopowy trawler z dwoma kabinami i przestronnym salonem. Obszerny flybridge oraz rewelacyjnie rozwiązany kokpit rufowy z otwieranymi drzwiczkami to znaki rozpoznawcze tego modelu. Jednostka bardzo dzielna i ekonomiczna. Zapraszamy.
cena:  cena specjalna: 199.000 EUR netto !!!

BENETEAU GRAN TURISMO 40 - JEDNOSTKA FABRYCZNIE NOWA - GOTOWA DO ODBIORU

Bestseller z francuskiej stoczni Beneteau. Model ten prezentuje rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Dwie zamykane sypialnie, salon ze składanym stołem oferujący dodatkowe dwa miejsca do spania, w pełni wyposażona, przestronna kuchnia, pełnowymiarowa łazienka, obszerny kokpit, hardtop z twardym...
cena:  cena specjalna: 289.000 EUR netto !!!

MONTEREY 355 CR - ŁÓDŹ UŻYWANA

Bardzo zadbana jednostka Monterey 355 CR. Kupiona jako nowa u Autoryzowanego Przedstawiciela w Polsce. 1 Właściciel od nowości. Użytkowana wyłącznie na wodzie słodkiej i cały czas serwisowana.
cena:  399.000 PLN netto

AZIMUT ATLANTIS 34 - JACHT FABRYCZNIE NOWY GOTOWY DO ODBIORU

Najmniejszy z jachtów produkowanych w legendarnej stoczni Azimut Yachts bardzo chwalony za swoje rewelacyjne właściwości nautyczne: sztywny kadłub, rewelacyjna łatwość nawigowania, szybki i komfortowy rejs.
cena:  cena specjalna: 239.000 EUR netto !!!

AZIMUT ATLANTIS 43 - JACHT FABRYCZNIE NOWY GOTOWY DO ODBIORU

Bestseller w klasie Open ze tej stoczni. Stosunek jakości do ceny jest bardzo korzystny a design, przestronność i wykończenie dopełniają tylko ogólne poczucie nowoczesności i ergonomii: ogromny kokpit z potężną leżanką na rufie, garażem i platformą hydrauliczną, hardtop z głęboko otwieranym szyberdachem,...
cena:  cena specjalna: 419.000 EUR netto !!!

MONTE CARLO 5 FLY - JACHT UŻYWANY - STAN IDEALNY - NOWA CENA!

Jednostka sprzedana jako nowa przez PBP. Wyprodukowana w 2014 roku lecz faktycznie pierwsze wodowanie odbyło się w 2015 roku. Właściciel bardzo doświadczony kapitan - łódź jest w stanie idealnym. Wypływane ma tylko niecałe 300mh. Polecamy!
cena:  499.000 EUR netto

BENETEAU GRAN TURISMO 49 FLY - JACHT UŻYWANY - STAN IDEALNY - 150MH!

Łódź sprzedana przez PBP jako nowa i cały czas również przez nas obsługiwana. Przebieg to jedynie 150mh! Stan idealny!!!
cena:  449.000 EUR netto

AZIMUT 40 FLYBRIDGE - JACHT UŻYWANY - NOWA CENA!

Jacht sprzedany przez Power Boats Poland jako nowy i serwisowany przez autoryzowane serwisy. Pełna historia. Bardzo poszukiwany model ponieważ Azimut zaprzestał ich produkcji w 2014 roku a jednostka jest naprawdę udana.
cena:  295.000 EUR brutto

AZIMUT 45 FLY - JACHT UŻYWANY - STAN IDEALNY - NOWA AGRESYWNA CENA!

Innowacyjne rozwiązania, bezprecedensowy, asymetryczny design i mnóstwo światła, docierającego także do niższych partii pokładu, to cechy charakterystyczne Azimuta 45 z linii Flybridge. Flybridge Azimuta 45 pozwala w pełni cieszyć się słońcem, morską bryzą i oszałamiającymi widokami.
cena:  459.000 EUR netto!!!

BENETEAU GRAN TURISMO 38 - ŁÓDŹ UŻYWANA - STAN IDEALNY

Jacht kupiony i serwisowany w Power Boats Poland.
cena:  169 000 EUR netto

AZIMUT 40S - JACHT UŻYWANY

Jacht kupiony i serwisowany w Power Boats Poland
cena:  269.000 EUR netto

CRANCHI 50 ATLANTIQUE - JACHT UŻYWANY - STAN IDEALNY

Jednostka w stanie idealnym. Jeden właściel od nowości, który zatrudniał kapitana 12 miesięcy w roku do opieki nad jachtem. Nie wymaga żadnych wkładów finansowych - gotowa do zwodowania i użytkowania. Rewelacyjnie zadbana duża łódź z flybridge w bardzo rozsądnej cenie. Polecamy.
cena:  269.000 EUR

BENETEAU OCEANIS 55 2014 ROK

Jacht sprzedany przez Power Boats Poland w czerwcu 2014 roku. Bardzo bogate wyposażenie. Cena jachtu z takim wyposażeniem to obecnie 540.000 euro netto Możliwy leasing do przejęcia na bardzo atrakcyjnych warunkach, rata miesięczna 2965 euro netto. Jacht stacjonuje na Morzu Śródziemnym
cena:  359.000 EUR netto

BORDEAUX 60 SEMI-CUSTOM YACHT

Jacht Bordeaux 60 francuskiej stoczni CNB. Pierwszy właściel, jacht nigdy nie pływał w czarterach. Jednostka pod opieką profesjonalnej firmy zajmującej się obsługą jachtów.
cena:  750.000 EURO netto

AZIMUT ATLANTIS 43 FABRYCZNIE NOWY JACHT ! GOTOWY DO ODBIORU !

Atlantis 43 :
Sportowa elegancja z harmonijną stylizacją, bezpośrednim prowadzeniem i olbrzymim komfortem, połączone są z niespodziewaną ilością miejsca.
Szerokość i wysokość jednsotki w każdych warunkach należą do największych w tej klasie !

cena:  483.600 EUR netto

AZIMUT 80 FLY - JACHT FABRYCZNIE NOWY - GOTOWY DO ODBIORU

Azimut 80 Fly to prawdziwa gratka dla miłośników tej marki. Starannie przemyślane rozwiązania i znakomite wykonanie. Dobrze dobrany napęd zapewnia znakomite, sportowe osiągi, co stanowi wartość dodaną dla jachtu tych rozmiarów

cena:  4.126.800 EUR netto

BENETEAU GRAN TURISMO 40 - JACHT FABRYCZNIE NOWY - GOTOWY DO ODBIORU

Harmonia i detale – to definicja nowego Gran Turismo 40. Równowaga pomiędzy silnym sportowym charakterem i funkcjonalnością, której można oczekiwać po luksusowym jachcie.
cena:  337.130 EUR netto

AZIMUT 55S - JACHT FABRYCZNIE NOWY - GOTOWY DO ODBIORU

Azimut 55 S to design, komfort i technologia. Głównymi atutami tego długo oczekiwanego modelu są przestronne i doświetlone kabiny, salon zamienny w kuchnię,  ogromy tylny kokpit, przestrzeń dziobowa z materacami i sofą, kabina załogi na dziobie.

cena:   1.363.150 EUR netto

BENETEAU MONTE CARLO 5 - JACHT DEMONSTRACYJNY - GOTOWY DO ODBIORU

Nowatorska konstrukcja, prostota i detale w wykończeniu sprawiły, że MC5 święci triumfy na międzynarodowych wodach.

cena:  703 994 EUR netto

BENETEAU SENSE 51 NOWOŚĆ OSTATNIA SZTUKA SEZONU !!!

Najnowsza jednostka z linii Sense, model 51. Jacht w produkcji dostępny w październiku 2017 ! Idealne rozwiązanie na zimę na Wyspach Kanaryjskich ! Bogate wyposażenie, zapytaj o cenę i ofertę.
cena:  od 297.700 EUR netto

BENETEAU OCEANIS 48 piękna 3 kabinowa wersja armatorska

Jacht w produkcji, dostępna wersja 3 kabinowa z bogatym wyposażeniem
cena:  od 262.000 EUR netto

BENETEAU OCEANIS 62 YACHT

Flagowy jacht żaglowy stoczni Beneteau dostępny
cena:  zapytaj o cenę

BENETEAU MONTE CARLO 6 - FABRYCZNIE NOWA

Na nowym MC6, bardzo ścisły związek pomiędzy Monte Carlo Jachty i Monte Carlo przyjmuje kształt niezwykle przestronnych pomieszczeń mieszkalnych. Ten 60 stopowy jacht oferuje wiele nowych rozwiązań i otwiera szeroko drzwi na nowy świat Monte Carlo.
cena:  1.144.805 EUR netto

AZIMUT 66 FLY - GOTOWY DO ODBIORU !

Narodziny legendy.
AZIMUT 66 podnosi poprzeczkę doskonałości do najwyższego poziomu i staje się nową ikoną tej kategorii.
Jego styl, design i innowacyjność łączą się w niesamowicie pociągający koktail, który wyznacza nowy kurs na wodach międzynarodowego rynku jachtów...

cena:  2.078.250 EUR netto

AZIMUT MAGELLANO 66 - FABRYCZNIE NOWY !

Magellano 66 jest "megajachtem" zamkniętym w 20 metrach kadłuba! Przemyślane rozwiązania, odpowiedni kształt kadłuba, cztery kabiny, przestronny salon z możliwością własnej aranżacji wnętrza, ogromny flybridge i rewelacyjnie rozwiązane miejsca do odpoczynku na dziobie i rufie sprawiają, że...

cena:  2.415.250 EUR netto

AZIMUT 77S - FABRYCZNIE NOWY !

Unikalny kształt.
Smukły profil jachtu sugeruje, że zabierze Cię on dużo dalej i dużo szybciej, w czasie gdy światło będzie obficie zalewać wnętrze po przez duże okna.
Sportowy Flybridge  pozwala Ci żyć i korzystać z jachtu w towarzystwie słońca i wiatru.

cena:  3.312.750 EUR netto
Formularz kontaktowy:

WYŚLIJ