Power Boats Poland

|

JACHTY I ŁODZIE UZYWANE I FABRYCZNIE NOWEAZIMUT ATLANTIS 34 - JACHT FABRYCZNIE NOWY - GOTOWY DO ODBIORU

Wyjątkowy jacht w klasie Open ze stoczni Azimut Yachts. Stosunek jakości do ceny jest bardzo korzystny a design, przestronność i wykończenie dopełniają tylko ogólne poczucie nowoczesności i ergonomii: przestronny kokpit z wygodną leżanką i stołem przekształcanym w kolejną leżankę, przedłużona platforma...
cena:  Cena specjalna: 259.000 EUR netto

BENETEAU GRAN TURISMO 34 - JACHT UŻYWANY - STAN IDEALNY - 130 mth - DOSTĘPNY OD RĘKI - FV23%

Jednostka sprzedana jako nowa przez PBP i cały czas przez nas obsługiwana, pierwszy właściciel - łódź w stanie idealnym, bardzo zadbana - praktycznie jak nowa. Przebieg jedynie 130 motogodzin. Rewelacyjny cruiser z pełnym hardtopem i sztywnym szyberdachem. Przestronny kokpit i bardzo obszerne kabiny +...
cena:  159.000 EUR netto

LEASE & SAIL - SEA RAY 265 SUNDANCER

WŁasny cruiser z pełnym pakietem serwisowym na 2 lata, miejscem w marinie, kursem i egzaminem na sternika motorowodnego, zarejestrowany i gotowy do wodowania! Maksymalnie uproszczona procedura leasingu. To naprawdę proste!
cena:  1195 EUR netto miesięcznie

LEASE & SAIL - SEA RAY 190 SPXE

Własny jacht z pełnym pakietem serwisowym na 2 lata, kursem i egzaminem na sternika motorowodnego, zarejestrowany i gotowy do wodowania! Maksymalnie uproszczona procedura leasingu. Wejście w motorowodniacki świat jeszcze nigdy nie było tak proste!
cena:  385 EUR netto miesięcznie

SEA RAY 210 SPXE - MODEL 2021 - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA GOTOWA DO ODBIORU

Od 1 lipca 2018 stawka cła na łodzie produkcji USA wynosi 25% - my oferujemy Państwu modele europejskie marki Sea Ray nie objęte dodatkowym cłem.
cena:  jednostka sprzedana

BENETEAU GRAN TURISMO 40 - JACHT FABRYCZNIE NOWY - GOTOWY DO ODBIORU

Dostepny od reki rewelayjny cruiser z fransuskiej stoczni Beneteau - zapraszamy! Model ten prezentuje rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Dwie zamykane sypialnie, salon ze składanym stołem oferujący dodatkowe dwa miejsca do spania, w pełni wyposażona, przestronna kuchnia, pełnowymiarowa łazienka,...
cena:  381.021 EUR netto

COBALT R7 SURF - FORWARD DRIVE VOLVO PENTA - WAKE SURF - DOSTĘPNY W SALONIE

R7 SURF jest modelem rewelacyjnie wpisującym się w filozofię sportów wodnych, dedykowany do Wake Surfingu wyposażony jest w przekładnię napędową Forward Drive (śruby skierowane do przodu) oraz w systemem balastowy sterowany komputerowo
cena:  Cena specjalna: 245.000 USD netto

SEA RAY 265 SUNDANCER - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA - DOSTĘPNA W SALONIE PBP

Sportowa linia, obszerny kokpit i kabina zaprojektowana z naciskiem na elegancję i ergonomię. Idealna jednostka na dla osób poszukujących jachtu sportowo-turystycznego o rozmiarach umożliwiających swobodne przewożenie go pomiędzy akwenami.
cena:  Cena specjalna: 129.900 EUR netto

SEA RAY 210 SPXE - MODEL 2021 - ŁÓDŹ W PRODUKCJI - ODBIÓR 03.2021

Bezkonkurencyjny bowrider o rewelacyjnych osiągach i wyjątkowej przestronności - nasz bestseller ostatnich dwóch sezonów! Model 2020 gotowy do natychmiastowego odbioru w cenie specjalnej.
cena:  Cena specjalna: 54.900 EUR netto

SEA RAY 230 SPXE - MODEL 2021 - ŁÓDŹ W PRODUKCJI - ODBIÓR 03.2021

Rewelacyjny bowrider z toaletą, mimo 23 stóp może pochwalić się przestronniejszym wnętrzem niż niejedna 25 stopowa jednostka. Zarejestrowana jest aż na 13 osób!
cena:  Cena specjalna: 69.000 EUR netto

SEA RAY 250 SLX - MODEL 2021 - ŁÓDŹ W PRODUKCJI - ODBIÓR 03.2021

Rewelacyjny bowrider z oddzielną toaletą i bardzo przestronnym a zarazem ustawnym kokpitem. Zaawansowany system Dynamic Running Surface od firmy Lenco zsynchronizowany z GPS i żyroskopem automatycznie poziomuje jednostkę i zapewnia zawsze optymalny trym - dodatkowo kształtuje dowolnie falę co jest idealnym...
cena:  Cena specjalna: 114.900 EUR netto

SEA RAY 230 SSE ELEVATION - ŁÓDŹ W PRODUKCJI - ODBIÓR 03.2021

Rewelacyjna kabinówka ze stoczni Sea Ray: nowoczesna linia, obszerny kokpit, pojemna i doświetlona kabina z toaletą, potężny materac dziobowy to tylko niektóre cechy tej wyjątkowo udanej jednostki. Bowrider z kabiną!
cena:  Cena specjalna: 78.000 EUR netto

COBALT 220S - ŁÓDŹ DEMONSTRACYJNA

Kultowy bowrider Cobalt 220 S gotowy do natychmiastowego odbioru - zapraszamy do salonu!
cena:  jednostka sprzedana

AZIMUT S6 - JACHT DEMONSTRACYJNY - DO NATYCHMIASTOWEGO ODBIORU

Bezkonkurencyjny sportowy jacht motorowy z największej na świecie stoczni Azimut Yachts. Jednostka demonstracyjna - przebieg 75mh - bogate wyposażenie i piękny kolor kadłuba - teraz w cenie specjalnej - zapraszamy!
cena:  Cena specjalna: 1.285.000 EUR netto

AZIMUT ATLANTIS 51 - JACHT FABRYCZNIE NOWY - DO NATYCHMIASTOWEGO ODBIORU

Rewelacyjny model z linii Atlantis z luksusowej włoskiej stoczni Azimut Yachts, jednostka fabrycznie nowa, bardzo bogato wyposażona do natychmiastowego odbioru. Duży, sportowo-rekreacyjny jacht motorowy idealny na każdy zbiornik wodny. Polecamy!
cena:  Cena specjalna: 700.000 EUR netto

AZIMUT 60 FLY - JACHT FABRYCZNIE NOWY - DO NATYCHMIASTOWEGO ODBIORU

Najnowszy model z linii Flybridge z włoskiej stoczni Azimut Yachts. Przepiękna, nowoczesna i rewelacyjnie rozplanowana jednostka wyznaczająca nowy kierunek w projektowaniu jednostek z górnym pokładem flybridge. Jacht dostępny od ręki w cenie specjalnej!
cena:  Cena specjalna: 1.420.000 EUR

SEA RAY 190 SPXE - MODEL 2020 - DOSTĘPNY W SALONIE

Model 190 SPXE jest najmniejszym modelem oferowanym przez stocznię Sea Ray. Mimo tego jest jednostką dziewiętnastostopową z największą powierzchnią użytkową spośród wszystkich marek na rynku. Zarejestrowana jest aż na 8 osób!
cena:  jednostka sprzedana

SEA RAY 190 SPXE OUTBOARD

Sea Ray 190 SPX OB jest idealny do rozpoczęcia przygody związanej z wypoczynkiem na wodzie i uprawianiem sportów wodnych. Dzięki zewnętrznemu silnikowi jest jeszcze bardziej ekonomiczny i funkcjonalny.
cena:  jednostka sprzedana

SEA RAY 230 SSE - MODEL 2020 - DOSTĘPNY W SALONIE

Rewelacyjna kabinówka ze stoczni Sea Ray: nowoczesna linia, obszerny kokpit, pojemna i doświetlona kabina z toaletą, potężny materac dziobowy to tylko niektóre cechy tej wyjątkowo udanej jednostki. Bowrider z kabiną!
cena:  jednostka sprzedana

SEA RAY 250 SSE - MODEL 2020 - DOSTĘPNY W SALONIE

Od 1 lipca 2018 stawka cła na łodzie produkcji USA wynosi 25% - my oferujemy Państwu modele europejskie marki Sea Ray nie objęte dodatkowym cłem.
cena:  jednostka sprzedana

SEA RAY 270 SDX - ŁÓDŹ UŻYWANA - 2019 - STAN IDEALNY - TYLKO 51 MTH !

Jednostka zakupiona w Power Boats Poland jako nowa - pierwsze wodowanie odbyło się w czerwcu 2019. Łódź wróciła do nas ponieważ właściciel postanowił przesiąść się na większą jednostkę pełnomorską. Stan idealny - łódź dostępna w naszym salonie w Nieporęcie - zapraszamy!
cena:  jednostka sprzedana

SEA RAY 270 SDX - FABRYCZNIE NOWY - DOSTĘPNY W SALONIE PBP

Wyjątkowy Sea Ray 270 Sundeck jest dostępny w naszym salonie PBP.
cena:  jednostka sprzedana

SEA RAY 320 SUNDANCER - MODEL 2020 - DOSTĘPNY W SALONIE

Model 320 Sundancer to absolutna nowość nie tylko w linii produktów stoczni Sea Ray lecz także w kategorii łodzi motorowych typu cruiser na całym świecie! Bardzo nowatorskie rozwiązanie zagospodarowania przestrzeni dziobowej powoduje, że model 320 śmiało możemy nazwać bowriderem gdzie pod pokładem posiada...
cena:  jednostka sprzedana

GRANDEZZA 28 OC - ŁÓDŹ UŻYWANA - 2018r. - 1 WŁ. - STAN IDEALNY - 70MTH - DOSTĘPNA W SALONIE PBP - FV23%

Łódź sprzedana przez PBP jako nowa i cały czas przez nas obsługiwana. Stan idealny. Przaktycznie jak nowa. Fińska stocznia reprezentuje zupełnie inne podejście do projektu łodzi - więcej miejsca w kokpicie kosztem miejsca w kabinach co jest bardzo dobrym podejściem, gdyż większość czasu i tak spędzamy...
cena:  jednostka sprzedana

GRANDEZZA 25 - FABRYCZNIE NOWA - DOSTĘPNA W SALONIE PBP

Grandezza 25 jest łodzią wyjątkową. Jej stylowy i zachęcający kokpit wraz z miejscem do opalania oferuje przyjemne otoczenie do spotkań towarzyskich, a także doskonałe wrażenia sportowe.
cena:  jednostka sprzedana

BENETEAU ANTARES 7 OB - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA - 2020

Rewelacyjny pilothouse o wyjątkowej dzielności i osiągach oraz niespotykanej przestronności w rewelacyjnie zaprojektowanej kabinie.
cena:  jednostka sprzedana

BENETEAU ANTARES 8 OB - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA - 2020

Podobnie jak pozostałe Antaresy jest to łódź z nadbudówką, dzięki czemu spędzimy znacznie więcej czasu na wodzie. Łódź idealnie sprawdza się zarówno na wodach śródlądowych jak i wodach morskich
cena:  jednostka sprzedana

BENETEAU ANTARES 9 OB - ŁÓDŹ FABRYCZNIE NOWA - 2020

Najnowszy model linii Antares outboard ! miejsce do spania dla 6 osób, klasa morska B !!!
cena:  jednostka sprzedana

SEA RAY 315 SUNDANCER - ŁÓDŹ UŻYWANA - PIERWSZY WŁAŚCICIEL

Bardzo przestronny i ergonomiczny cruiser. Pierwszy właściciel. Łódź do obejrzenia w salonie Power Boats Poland.
cena:  340.000 PLN

BENETEAU SWIFT TRAWLER 30 - JEDNOSTKA UŻYWANA - PIERWSZY WŁAŚCICIEL - STAN IDEALNY!

Jednostka sprzedana przez PBP jako nowa - bardzo dobrze wyposażona. Pierwszy właściciel - łódź w stanie idealnym - przebieg 200 motogodzin. Linia ST należy do linii najdzielniejszych jednostek na świecie. Polecamy!
cena:  170.000 EUR netto

CRANCHI 50 ATLANTIQUE - JACHT UŻYWANY - STAN IDEALNY - WILLIAMS 285 W CENIE!

Jednostka w stanie idealnym. Jeden właściel od nowości, który zatrudniał kapitana 12 miesięcy w roku do opieki nad jachtem. Nie wymaga żadnych wkładów finansowych - gotowa do sezonu. POLECAMY !
cena:  239.000 EUR

BENETEAU SWIFT TRAWLER 44 - ŁÓDŹ DEMONSTRACYJNA - CENA SPECJALNA

Powystawowy Swift Trawler 44 z roku 2018 dostępny w cenie specjalnej, jednostka stacjonuje w L'Herbaudiere i ma wypływane jedynie 21 motogodzin.
cena:  Cena specjalna: 350.000 EUR netto

BENETEAU GRAN TURISMO 50FLY - JACHT DEMONSTRACYJNY - GOTOWY DO ODBIORU

Najnowszy model z bestsellerowej linii Gran Turismo zawiera wszystkie elementy wzorcowego jachtu motorowego z flybridge: zamykany, przestronny salon na jednym poziomie z kokpitem rufowym gwarantuje mnóstwo przestrzeni i w połączeniu z potężnym flybridge oraz przestrzenią dziobową gwarantuje relaks i...
cena:  Cena specjalna: 599.000 EUR netto !!!

BENETEAU MONTE CARLO 6 - JACHT DEMONSTRACYJNY - GOTOWY DO ODBIORU

Wyjątkowy jacht Monte Carlo 6 z 2018 r. już dostępny w cenie specjalnej! Łódź demonstracyjna z bogatym wyposażeniem dodatkowym. Zapraszamy na testy.
cena:  Cena specjalna: 990.000 EUR netto !!!

BENETEAU GRAN TURISMO 40 - 2018 - 72mth - STAN IDEALNY - BARDZO BOGATE WYPOSAŻENIE - FV 23 %

Bestsellerowy model Beneteau Gran Turismo 40, sprzedany jako nowy przez POWER BOATS POLAND w lipcu 2018 roku. Jednostka pływała niecałe dwa sezony, a przebieg to zaledwie 72 mth, w tym czasie była przez nas regularnie serwisowana i konserwowana - stan idealny.
cena:  CENA SPECJALNA: 279.000 EUR netto!

AZIMUT 40 FLYBRIDGE - JACHT UŻYWANY - NOWA CENA! + MIEJSCE W PORCIE

Jacht sprzedany przez Power Boats Poland jako nowy i serwisowany przez autoryzowane serwisy. Pełna historia. Bardzo poszukiwany model ponieważ Azimut zaprzestał ich produkcji w 2014 roku a jednostka jest naprawdę udana.
cena:  295.000 EUR brutto

AZIMUT 45 FLY - JACHT UŻYWANY - STAN IDEALNY - NOWA AGRESYWNA CENA!

Innowacyjne rozwiązania, bezprecedensowy, asymetryczny design i mnóstwo światła, docierającego także do niższych partii pokładu. Flybridge pozwala w pełni cieszyć się słońcem, morską bryzą i oszałamiającymi widokami.
cena:  399.000 EUR netto!!!
Formularz kontaktowy:

WYŚLIJ