Power Boats Poland

|

News


1 2 3 ... 10

AZIMUT GRANDE MAGELLANO 25 METRI RPH - PREMIERA !

Kolejna nowość ze stoczni Azimut Yachts! Tym razem stocznia zaprezentowała nowy projekt z linii Magellano - Azimut Grande Magellano 25 Metri RPH. Premiera tego 25m jachtu przewidziana została już na 2020 rok!

NOWOŚĆ ZE STOCZNI COBALT - COBALT A29!

Tym razem prezentujemy nowość z amerykańskiej stoczni Cobalt - model A29. Model A29 prezentować będzie cechy charakterystyczne już dla serii A, takie jak głębokie siedzenie na dziobie, przestronny kokpit oraz platformę rufową z opuszczanym Swim - Stepem. Na pokładzie znajdzie się również przestronna...

AZIMUT GRANDE S10 - NAJNOWSZY PROJEKT Z SERII S !!!

Prezentujemy migawki zapowiadające nowy model z serii S tym razem zasili on portfolio mega luksusowej linii GRANDE. Projekt powstaje we współpracy Azimut Yachts oraz biura Alberto Mancini Yacht Design i oparty jest oczywiście na technologii włókna węglowego. Premiera czerwiec 2019 - czekamy niecierpliwie!

FLYER 10 - NAJNOWSZY PROJEKT ZE STOCZNI BENETEAU !!!

ATLANTIS 45 - KOLEJNA PREMIERA ZE STOCZNI AZIMUT YACHTS !!!

- 25 % KUPUJ BEZ NOWEGO CŁA NA ŁODZIE ZE STANÓW ZJEDNOCZONYCH!!!

Azimut Grande 25 Metri - PREMIERA

Azimut Grande 32 Metri - PREMIERA

Kolejna zaplanowana na wrzesień premiera z włoskiej stoczni Azimut Yachts - Grande 32 Metri.

Już jest ! najnowszy Beneteau Oceanis 46.1

Azimut S6 - PREMIERA

Niecały rok po wyjątkowo udanej premierze S7, Azimut przygotował dla nas kolejny model z docenianej serii S. Premiera jachtu zaplanowana jest na targi Cannes Boat Show, które odbędą się we wrześniu 2018 roku a już dziś zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej S6!
1 2 3 ... 10
Formularz kontaktowy:

WYŚLIJ