Power Boats Poland

|

MONTE CARLO 52 - PREMIERA ! ZAMÓW JUŻ DZIŚ !!!

BENETEAU przedstawi nowy model Monte Carlo 52 na nadchodzących targach Yachting Festival w Cannes. Ten niecierpliwie oczekiwany, ekskluzywny jacht motorowy o długości 16,25 metra i szerokości 4,60 metra, jest pierwszym modelem w zupełnie nowej linii jachtów motorowych „Smart Luxury”. Jako jacht typu flybridge odziedziczył znakomity rodowód bardzo udanej wcześniejszej linii: charakterystyczny współczesny design z eleganckim profilem, wspaniale zaprojektowanymi przestrzeniami i szczególną dbałością o szczegóły. Ten charakterystyczny styl jest dziełem zespołu światowej sławy architektów i projektantów: Carlo Nuvolari i Dan Lenard odpowiedzialni są za linię zewnętrzną, Andréani Design za projekt wnętrz a kadłub został zaprojektowany we współpracy z MICAD. Monte Carlo 52 jest dłuższe i ma większą szerokość niż poprzedni model, MC5, które zastąpił w portfolio modeli tej linii. 

Nowy kadłub z charakterystyczną, dobrze znaną płytą dziobową z logo BENETEAU oferuje znacznie więcej przestrzeni. Bardzo duży salon, podobnie jak na nowo zreorganizowane przestrzenie flybridge, obszerny apartament właściciela, trzy kabiny i dwie kabiny prysznicowe charakteryzuje nowoczesny, idealnie minimalistyczny wystrój utrzymany w jasnej kolorystyce mebli i tapicerek. Monte Carlo 52 jest oszałamiająco doświetlony. Z tak dużą powierzchnią okna dosłownie zalewają przestrzeń mieszkalną na głównym pokładzie światłem. Kambuz - co bardzo wygodne -  znajduje się na rufie i łączy się z kokpitem zewnętrznym. Przestronny, centralnie zorientowany salon oraz sterówka mają panoramiczny widok 360 °.

Korzystając z najnowocześniejszych stoczni i awangardowych technik produkcji, Monte Carlo 52 potwierdza, że BENETEAU koncentruje się na kontroli jakości na najwyższym poziomie. Dzięki wyjątkowej wiedzy francuska marka o międzynarodowej renomie, była w stanie spełnić wszystkie wymagania rynku jachtów najwyższej klasy. Monte Carlo 52 to ekskluzywny jacht motorowy, w którym stosunek jakości do ceny przewyższa inne jachty motorowe tej klasy na rynku.


Formularz kontaktowy:

WYŚLIJ