Power Boats Poland

|

Sea Ray 290 Sundancer ! PREMIERA !

Na trwających właśnie w niemieckim Düsseldorfie targach Boot Show 2018 zadebiutował najnowszy Sea Ray 290 Sundancer !

Przestronna jednostka, która uzupełnia ofertę stoczni Sea Ray i wpasowuje się idealnie pomiędzy Sea Ray 265 Sundancer, a Sea Ray 320 Sundancer.

Jednosilnikowa łódź kabinowa, wykonana zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzienie projektowania luksusowaych jachtów motorowych. Posiada przestronny kokpit, wraz z opcjonalnym aneksem kuchennym, lodówką, wygodnym stanowiskiem sternika i bezpośrednim dostępem do części dziobowej wprost z kokpitu ! Na dziobie znajdziemy przestrzeń do opalania się i relaku, zupełnie tak samo jak w dużo większym modelu Sea Ray 320 Sundancer ! Jednostka posiada opcjalny hard-top z elektrycznie otwieraną markizą. Sam hardtop ma dodatkową możliwość rozłożenia tylnej przesłony przeciwsłonecznej.
Pod pokładem znajdziemy 2 przestronne kabiny, aneks kuchenny oraz łazienkę.
Całoś wykonana z myślą o zachowaniu jak największej przestrzeni dla użytkowników oraz zastosowaniu najwyższej klasy materiałów wykończeniowych.

Jednostka w wersji podstawowej, z 300 konnym silnikiem 6.2 Mercruiser ECT 6.2L MPI, wyposażonym w system  DTS i przekładnię napędową Bravo® III ma kosztować 142.714 EUR netto

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć debiutującego właśnie modelu Sea Ray 290 Sundancer !


Formularz kontaktowy:

WYŚLIJ