Power Boats Poland

Azimut Yachts

|

Azimut Yachts

AZIMUT YACHTS to włoska stocznia, której misję można zamknąć w trzech słowach: styl, innowacyjność i jakość. Produkuje ona jedne z najbardziej luksusowych jachtów motorowych na świecie. Wyróżnia je nie tylko piękno i gracja, ale również dbałość o bezpieczeństwo i zaawansowanie technologiczne. Dzięki ponad 40 letniemu doświadczeniu wszystkie jednostki, które opuszczają tę stocznię nie tylko pięknie wyglądają, ale też wspaniale zachowują się na wodzie.  Na ich pokładzie precyzyjne wykonanie i ekskluzywny design łączą się z komfortem i funkcjonalnością.
To marka, w której 
każdy znajdzie coś dla siebie. Najmniejsze jachty Azimuta maja długość już 12 m, zaś największe sięgają do 35 m długości. Są to łodzie przeznaczone dla osób, które kochają piękno, styl i komfort. Dopracowane w każdym szczególe, zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Właściciele stoczni, zapytani o znaki firmowe Azimuta, zgodnie odpowiadają: design, technologia, materiały, komponenty i fachowa ekspertyza. Wszystko na najwyższym poziomie. Marka szczyci się filozofią, w której chodzi o to, by ogromna część zysków ze sprzedaży jej łodzi, trafiała nie do kieszeni zarządu, ale do firmy jako całości.
Ma to odbicie w dbałości o przeszkolenie personelu, pracy nad najnowszymi innowacjami i ciągłym podwyższaniu standardów.
 


Formularz kontaktowy:

WYŚLIJ