Power Boats Poland

Cobalt Boats

|

Cobalt Boats

Łodzie opuszczające doki stoczni Cobalt to jednostki najbardziej luksusowe w swojej klasie. Każda z nich jest produkowana indywidualnie i wykańczana zgodnie z nawet najbardziej wyszukanymi wymaganiami klienta. Co więcej, na specjalne życzenie, nowy właściciel może znamionować swój nowy nabytek tabliczką z własnym imieniem i nazwiskiem.
Nie mniej spersonalizowane jest podejście do obsługi klienta. Przyświecające mu hasła to: zaufanie, szacunek i gotowość do odpowiedzi na wszelkie potrzeby.
Dbałość o perfekcję w stoczni Cobalt przejawia się między innymi tym, że nawet na najmniejszych modelach znajdują się materiały o najwyższym standardzie: np. deski rozdzielcze oraz wewnętrzne części kokpitu pokryte są specjalną skórą, łączoną kontrastowym szwem. Wszystkie elementy i detale wykończenia, często niespotykane wśród konkurencyjnych marek, są wykonane z tworzyw najlepszej jakości oraz wkomponowane z ogromną starannością we wnętrze łodzi. COBALT nie rezygnuje przy tym z właściwosci pragmatycznych: wszystkie modele dysponują obszernymi kokpitami z dużą iloscią schowków, miejsc do siedzenia czy leżenia, dzięki czemu idealnie nadają się do codziennej rekreacji.
COBALT BOATS, od lat zachowująca idealną równowagę między rzemieślniczym artyzmem a zaawansowaniem technologicznym, to jedyna marka, która otrzymała 5 gwiazdek w rankingu J.D. Power and Associates 2009 Boat Customer Satisfaction Index Ranking Large Runabout Segment.

 


Formularz kontaktowy:

WYŚLIJ