Power Boats Poland

Sea Ray

|

Sea Ray

Stocznia Sea Ray jest największym producentem luksusowych łodzi sportowych na świecie. Na swoją renomę ciężko pracuje od ponad 50 lat. Już na początku swej działalności jako jedna z pierwszych na świecie przy produkcji łodzi sportowych stosowała włókno szklane i inne zaawansowane technologicznie nowinki. Od tamtej pory nie ustaje w swych pionierskich, innowacyjnych zapędach. Jej misja to godzić tradycję z nowoczesnością. Zresztą nie przez przypadek podczas owych pięciu dekad firma nie tylko otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, a także zyskała ogromne grono klientów tak z niej zadowolonych, że nie wyobrażają sobie związania się z żadną  inną marką.
Wspaniałe osiągi, przestronne i komfortowe wnętrza, wysoka jakość materiałów wykończeniowych i detale zasługujące na miano rękodzielniczych dzieł sztuki to elementy wyróżniajace tę stocznię spośród wielu innych. Łodzie Sea Ray skierowane są do wymagajacego klienta, który doceni zastosowane w niej rozwiązania - zawsze najwyższej jakości.
W szerokiej ofercie producenta każdy znajdzie coś dla siebie: od zwinnych i zgrabnych 19 stopowych jednostek, po komfortowe 65 stopowe jachty. Nie ważne więc czy jesteś wytrawnym wilkiem morskim, czy dopiero zaczynasz swą przygodę ze sportami motorowodnymi, wolisz spokojny wypoczynek na łonie natury, czy poszukujesz wrażeń i uderzeń adrenaliny. Sea Ray z pewnością Cię nie rozczaruje.


Formularz kontaktowy:

WYŚLIJ